آینه ی عشق

 

 هنوز می‏آید نوای کربلایی‏ات از عمق میدان، ای آفتاب غروب کرده در ظهر عاشورا! هنوز می‏آید غریو فریادت از بلندای آسمان؛ فریادی که دژخیمان کوفی را به مبارزه می‏خواست و نهیبش، رشته جانشان را از هم می‏گسیخت.

هنوز می‏آید عطر حضورت، از حوالی خیمه‏هایی که آکنده از نگاه سکینه علیهاالسلام بود.

امروز، روز ولادت توست، مولای جوانمرد!

روزی که خداوند خواست تا چهره‏ات آیینه جمال نبوی صلی‏الله‏علیه‏و‏آله بشود.

روزی که خداوند خواست تا از تبسم نگاهت، آفتاب بر شوق آید.

روزی که خداوند خواست تا نبیره علی علیه‏السلام ، سیرتی همچون او داشته باشد.

روزی که خداوند خواست مشام مدینه از عطر حضورت آکنده گردد.

امروز، روز توست؛ روز تولّدی شیرین که طعم نبوت و ولایت را توأمان دارد. غوغایی در دل آل الله است. عطر صلوات، شش جهت آسمان و زمین را فرا گرفته است.

 نویسنده: سید علی اصغر موسوی

 

 

/ 4 نظر / 6 بازدید
کربلایی

علاوه بر موسوي، چهره‌های اصلاح‌طلب و رسانه‌های آنها كه از مدت‌ها قبل در اقدامی مشترک با رسانه‌های ضد نظام کوشیده بودند با طرح ادعاهایی از جمله "تحت فشار بودن"، از اهمیت اعترافات بازداشت‌شدگان بکاهند و آن‌ها را فاقد وجاهت قانونی و حتی شرعی جلوه دهند، اما اعترافات امروز محمد علی ابطحی به قدری تکان دهنده بود كه بلافاصله سایت‌های مخالف نظام را دچار دستپاچگی کرد.

آسمانی ترین ستاره

سلام [گل] بیایید در آستانه ی میلاد مولای عاشقان ، حضرت حجت (عج) ، همه ی ما وبلاگ نویسان از امروز تا جمعه که روز میلاد است ، بعد از نماز مغرب و عشا ، یک بار دعای فرج را بخوانیم و 10 صلوات بفرستیم . به امید آنکه این جمعه ، جمعه ی ظهور باشد . هر کس که در این طرح شرکت می کند ، در وبلاگ من یک یا مهدی بنویسد . لطفا این پیام را به دوستان وبلاگ نویس دیگر هم که می شناسید ارسال کنید . با تشکر فاطمه آسمانی [گل]

ترلان

بسم الله سلام زنگ زدم حال و احوال اما قسمتم نبود متاسفانه شنیدن صدای دوست عزیزم اومدم اینجا تا یادی کرده باشم از رفقای جدید اما عزیز راستی عید ولادت جوان حسین و روز جوان مبارک علی اکبری باشی ان شاء الله یا علی