پیام تبریک

به نام او

با کدامین نام ها باید شما را خواند

و

با کدامین واژه ها باید شما را توصیف کرد

مرا دریاب

تا آن باشم که خواهی

شیعه ی واقعی شما

سرور و مولای من

یا امیرالمومنین (ع)

میلادتان مبارک

یا حق

/ 30 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید

به نام خداوند رحمان و رحیم سلام دوست عزیز با مطلب "" چگونه با تغییر شرایط در زندگی کنار بیاییم "" پذیرای حضور و نظرات زیبا و سازنده شما در وبلاگم خواهم بود . شاد و سربلند باشید.

سعید

به مناسبت میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام و حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه از 13 رجب تا 15 شعبان مسابقه ای تحت عنوان مهر علوی- نور مهدوی برگزار می شود.

عبدالله

دنیاسرای مجازات است امام صادق فرمود هماناخدای گرامی وبزرگ درنجواهای خویش باموسی علیه السلام فرمود ای موسی به راستی دنیا سرای کیفراست.ادم رابرخطایش کیفردادم. سلام دوست عزیز بیا نظرتوبگو زودبیامنتظرم

کیمیا

سلام.برای این کامنت دیر آمدم. ایام به کامتان انشاالله [گل]

راه یافته

سلام علیکم. همین جملات کوتاه و زیبا نشان دهنده ی محبت عمیق و شدید شما به مولاست. امیدوارم محبتتان روز به روز بیشتر شود. آیا می دانید روز شنبه بستم رجب چه روزی است؟ سالروز درگذشت یکی از اولیا’ خدا مرحوم حاج ملا آقا جان زنجانی. یاد آن عزیز را در وبلاگ "استاد استادم" که متعلق به ایشان است گرامی می داریم. با حضور گرمتان روشنی بخش محفل ما باشید. التماس دعا.[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

صراط الفلاح

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم از خدایتعالی خواهان ظهور مو لای عزیزمان و نجات همه مظلومان جهان هستیم. به مناسبت بیستم رجب سالگرد رحلت ملکوتی مرحوم حاج ملا آقا جان زنجانی با مطلبی در مورد مقامات معنوی آن مرحوم به روزم و شما را به مطالعه آن دعوت می نمایم. با تشکر از حضورتان ، التماس دعا.

استاذنا

سلام؛ در مشهد دعاگویتان هستم. [گل]

استاذنا

سلام؛ از حضور شما در استاذنا متشکریم.